Запрошення до співпраці

СП «Сферос-Електрон» радо вітає Вас.

Якщо Вас цікавить співпраця з нами, будь-ласка, заповніть форму, яка подана нижче.

Ми обов`язково відповімо і надамо повний пакет документів та інформації, необхідних Вам.


 

Запрошуємо до співпраці дилерів

СП «Сферос-Електрон» володіє розгалуженою мережею регіональних дилерів (понад 30 по всій Україні). Для підвищення рівня кваліфікації працівників дилерських фірм щорічно проводяться спеціалізовані навчання з встановлення, діагностики та сервісного обслуговування продукції підприємства.

СП «Сферос-Електрон» динамічно розвивається і запрошує до налагодження співпраці з регіональними дилерами продукції підприємства у наступних областях України: Закарпатська, Запорізька, Сумська, Миколаївська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

Якщо Ви зацікавлені у налагодженні співпраці з нашим підприємством, просимо звертатись у відділ збуту за телефонами +38-032-291-15-64, +38-067-672-55-05 або електронною поштою yuriy.kysil@spheros.electron.ua, office@spheros.electron.ua.


 

Запрошуємо до співпраці постачальників

СП «Сферос-Електрон» запрошує до співпраці постачальників матеріалів для виробництва.

З актуальним для нас сьогодні асортиментом матеріалів можна ознайомитись тут.

Якщо Ви зацікавлені у налагодженні співпраці з нашим підприємством, просимо звертатись у відділ логістики за телефоном +38-032-291-37-63 або електронною поштою denys.schangin@spheros.electron.ua, office@spheros.electron.ua.