Рідинні підігрівачі Spheros - поєднання новітніх та перевірених десятиліттями технологій, що забезпечують комфорт для водіїв і пасажирів, максимальну надійність та ефективність. Вагомий доказ цьому – підігрівачі Spheros встановлені у понад 150000 автобусах у цілому світі.

 

В автобусах, вантажних та комерційних автомобілях, будівельній та спеціальній техніці підігрівачі Spheros використовуються для передпускового прогріву двигуна до робочої температури, обігріву кабіни водія та пасажирського салону транспортного засобу.

 

Підігрівачі Spheros – це безпроблемний запуск двигуна навіть у найлютіші морози, що відчутно знижує зношування шатунонно-поршневої групи, споживання палива та витратних матеріалів, зменшує загальне навантаження на акумулятор і втрати часу не тільки на прогрів, а й на ремонт двигуна, неминучий при його постійних холодних запусках.


Підігрівачі Spheros працюють незалежно від двигуна транспортного засобу – як до його запуску (наприклад, на стоянці), так і у процесі його роботи. Вони мають власну систему постачання паливом – зі штатного або додаткового паливного бака.

 

Підігрівачі Spheros компактні, тому можуть бути вмонтовані навіть в автобусах із низьким рівнем підлоги.

 

Контроль роботи підігрівача здійснюється автоматично блоком управління, який у залежності від температури перемикається у режими повного та часткового навантаження чи паузи.

 

Використання найсучасніших технологій, висока якість виробництва та наявність кількох систем контролю забезпечують максимальну надійність і повну безпеку роботи підігрівачів Spheros.

 

Завдяки винятково низькій витраті палива, незначному викиду шкідливих речовин та практично безшумній роботі, підігрівачі виробництва СП «Сферос-Електрон» належать до розряду екологічно чистих.

 

Серія DBW

Рідинні підігрівачі серії DBW – це заслужено популярний серед автомобілістів тип підігрівачів, які використовуються у транспортних засобах, обладнаних дизельними двигунами.

 

В якості теплоносія у підігрівачах серії DBW застосовується охолоджуюча рідина – рідинний контур підігрівача під`єднується до систем охолодження та опалення транспортного засобу. Підігрівач підключається також до систем електрообладнання та подачі палива і може працювати при подачі палива з окремого резервуару (баку).

 

Серія THERMO E

Рідинні підігрівачі серії THERMO E – це найновіші дизельні підігрівачі, яким властива можливість працювати на альтернативних видах палива. THERMO E із значним запасом відповідають вимогам щодо рівня викиду шкідливих речовин у вихлопі.

 

Конструктивними особливостями підігрівачів серії THERMO E є:

- інтегрований блок управління із захищеними від вологості з'єднаннями для більш високого рівня надійності;

- удосконалений теплообмінник, що гарантує високу теплопродуктивність при невеликій кількості спожитого палива;

- низький рівень викиду відпрацьованих газів.

 

Серія GBW

Spheros є єдиним у світі виробником підігрівачів, розроблених спеціально для транспортних засобів, що працюють на газі, зокрема, для автобусів. В якості палива у підігрівачах серії GBW використовується як стиснений природний газ (CNG), так і зріджений газ (LPG).

 

Газові підігрівачі серії GBW використовують переваги газу як палива: низький рівень викидів відпрацьованих газів, безшумність роботи вища, ніж у дизельних підігрівачах.

 

Як і дизельні агрегати, підігрівачі серії GBW працюють за принципом теплообміну і регулюються термостатом. Тепло, що виробляється при згорянні газової суміші, нагріває рідину в теплообміннику, а циркуляційний насос прокачує нагрітий теплоносій через опалювальну систему автобуса, забезпечуючи тепло і комфорт у салоні та попередній прогрів двигуна.

 

Серія THERMO AC/DC

Електричні підігрівачі THERMO AC/DC призначені головним чином для сучасного екологічного транспорту – автобусів з гібридними, електричними і водневими двигунами.

 

Підігрівачі живляться з електробатарей на борту транспортного засобу і працюють як від змінного (AC) струму напругою 400 В, так і постійного (DC) - 600 В.

 

Підігрівачі THERMO AC/DC також можуть бути використані для електричного підігріву гідро- та охолоджуючих систем автобусів і транспортних засобів у закритих приміщеннях або електричного опалення тролейбусів. У цих випадках електроживлення підігрівачів здійснюється із зовнішніх джерел енергозабезпечення.

 

Вагомі переваги підігрівачів THERMO AC/DC – це повна відсутність викиду шкідливих речовин, висока енергоефективність (коефіцієнт корисної дії – 98%), здатність працювати при низьких температурах зовнішнього середовища, високий рівень надійності та мінімум витрат на технічне обслуговування протягом всього експлуатаційного терміну.