Наше підприємство на EU Industry Day

22.02.2018

21 лютого 2018 року підприємство  «Сферос-Електрон» взяло участь у Європейському регіональному форумі з промисловості в Києві, співорганізатором якого виступив офіс реформ Кабінету Міністрів України.

 

 

Форум є частиною EU Industry Day, що вже вдруге проводиться Єврокомісією та спрямований на обговорення сучасних викликів, можливостей та трендів розвитку європейської індустріальної політики. Регіональні заходи в рамках EU Industry Day поєднують ключових стейкхолдерів з промислового та фінансового секторів, науки, інновацій, представників урядів країн ЄС та країн-партнерів, серед яких ключовою є Україна.

 

 

Тема доповіді була присвячена автомобільній промисловості та машинобудуванню в системі побудови європейських ланцюгів доданої вартості.


  


Учасники сесії обговорили потенціал українських автомобільних та машинобудівних підприємств в рамках інтеграції в європейські та глобальні ланцюги доданої вартості,  досвід створення R&D відділів в представництвах іноземних компаній, що займаються виготовленням авто компонентів, основні регуляторні проблеми в Україні, стратегію розвитку електромобілів в Україні,   гармонізацію технічних регламентів та стандартів між Україною та ЄС у перспективі підписання Угоди про оцінку відповідності й прийнятність промислових товарів між Україною та ЄС.

 

Одною з головних тем обговорення  було  й питання професійної освіти та кадрів для автомобільної промисловості та машинобудування, зокрема  успішний пілотний проект з Баварським Міністерством освіти, де учасником  виступає власне СП «Сферос-Електрон».