З КОМФОРТОМ У ДОРОГУ!СП «Сферос-Електрон» є єдиним в Україні виробником кліматичних систем для автотранспорту: рідинних підігрівачів різних типів для автобусів, вантажних та комерційних автомобілів, будівельної та спеціальної техніки. Підприємство також пропонує автовиробникам кондиціонери, електромеханічні та механічні вентиляційні люки для всіх типів міських та туристичних автобусів, ресивери для пневматичних та гальмівних систем транспортних засобів, паливні баки різних типорозмірів та місткості, кермові колонки.

 

Спільне українсько-німецьке підприємство «Сферос-Електрон» створене у 1996 році. Засновники підприємства – ПАТ «Концерн-Електрон» (Україна) та «Spheros GmbH» (Німеччина).

 

До 2006 року СП «Сферос-Електрон» (раніше СП «Вебасто-Електрон») входило до складу концерну «Webasto» – транснаціональної компанії, філії та представництва якої розміщені у більше ніж 50 країнах світу. Внаслідок реорганізації структури управління концерну «Webasto» та з метою концентрації зусиль у напрямку розвитку та максимального задоволення потреб ринку автобусів, ряд основних заводів, розміщених у Німеччині, Туреччині, Франції, Фінляндії та Україні було виділено в окрему групу «Spheros».

 

Власна програма виробництва підприємства включає автономні рідинні підігрівачі: дизельні DBW та Thermo E, які завдяки високій надійності та якості користуються зростаючим попитом серед провідних автомобільних виробників. Підприємство також реалізує газові автономні підігрівачі GBW та електричні Thermo AC/DС.

 

Постійними споживачами продукції підприємства в Україні є Черкаський, Бориспільський, Чернігівський, Кременчуцький, Луцький та Запорізький автозаводи, а у Білорусі – Мінський автомобільний завод.

 

Сертифікована система якості СП «Сферос-Електрон» є запорукою виготовлення високоякісної, надійної та безпечної продукції, що підтверджено численними нагородами та відзнаками.

 

На підприємстві працюють кадри з високим професійним рівнем та обов'язковим знанням іноземної мови. Більшість працюючих проходять навчання, підвищення кваліфікації та стажування за кордоном. Для підвищення рівня кваліфікації працівників дилерських фірм (понад 30 по всій Україні) щорічно проводяться спеціалізовані навчання з встановлення, діагностики та сервісного обслуговування продукції підприємства.

 

СП «Сферос-Електрон» є постійним учасником найбільших галузевих виставок та спеціалізованих автосалонів України. Високою оцінкою ефективності діяльності підприємства є нагороди та відзнаки у загальнонаціональних конкурсах «100 кращих товарів України», «Інвестор року», «Лідер промисловості та підприємництва України» тощо.

 

«Сферос-Електрон» - комфортна подорож у будь-яку погоду!