Кондиціонери


СП «Сферос-Електрон» пропонує кондиціонери – невід’ємну частину сучасних високотехнологічних кліматичних систем, що забезпечують комфортний клімат у салонах автобусів та вантажівок у будь-яку пору року.

 

Кондиціонери СП «Сферос-Електрон», якість і надійність яких відповідає міжнародним екологічним і технологічним вимогам – це результат багаторічної партнерської співпраці з провідними світовими компаніями-автовиробниками. Наші кондиціонери – це запорука досконалої і надійної кліматизації Вашого транспорту. Сподіваємось, що обравши кондиціонери СП «Сферос-Електрон», Ви станете нашим постійним партнером.

 

Для автобусів

Інтелектуальні клієнт-орієнтовані технічні та конструктивні рішення дозволили створити модельний ряд кондиціонерів Spheros для всіх типів автобусів з індивідуально адаптованими системами управління кліматом у салоні.

 

Кондиціонери Spheros забезпечують комфорт як в автобусах малого класу, так і у міських автобусах високої пасажиромісткості та у висококомфортних 5-ти зіркових туристичних лайнерах.

 

Для вантажівок

CП «Сферос–Електрон» здійснює продаж та встановлення автономних кондиціонерів Autoclima на вантажні автомобілі вітчизняного та закордонного виробництва.

 

Особливістю автономних кондиціонерів є те, що вони можуть працювати при вимкненому двигуні, створюючи для водія комфортні умови відпочинку.

 

CП «Сферос–Електрон» пропонує зовнішні кондиціонери серії Fresko та переносний кондиціонер U-GO фірми Autoclima.

 версія для друку